27 травень 2024, Понеділок, 20:05

Whatsapp Image 2019 07 12 At 12.32.28
Сергій Ніжинський

Кандидат юридичних наук, член Виконкому ВГО «Українська асоціація прокурорів», засновник ГО «Союз експертів по боротьбі з корупцією», експерт з питань продитії корупції у спорті та трудової міграції спортсменів, експерт з правових питань Італійського чемпіонату "Серіа А"


22 июля 2019

Спеціалізована Антикорупційна прокуратура на чолі із Назаром Холодницьким, який також є заступником Президента ФФУ, повинні все частіше та чіткіше реагувати не тільки внесення відомостей в ЄРДР (яких менше, ніж публічних фактів), але й боротись із «футбольним рабством».

0
12 июля 2019

Говорячи про відшкодування шкоди, завданої внаслідок корупційних правопорушень, хотілося б звернути увагу на те, що відшкодувати завдану шкоду у досліджуваних відносинах, особливо у повному обсязі, як це передбачено Законом та Цивільним Кодексом України, досить важко. Складним є питання щодо обсягу моральної шкоди, оскільки Цивільний Кодекс України не встановлює ні верхньої, ні нижньої межі такого відшкодування. Зважаючи на це, доцільно було б говорити не про відшкодування шкоди, а про мінімізацію шкідливих наслідків, завданих корупційними правопорушеннями.

0