Чому тікають судді з нового антикорупційного корабля? - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 10:17

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Чому тікають судді з нового антикорупційного корабля?

16 октября 2019г.
0
Фото: ВАКС
Фото: ВАКС

Місяць роботи Вищого антикорупційного суду і є вже перші «ластівки». Двоє Суддів ВАКС подали заявки на конкурс до інших судів.

Слідчий суддя ВАКС Олійник Оксана Вікторівна раніше працювала суддею в м. Суми - подала документи на конкурс до Київського апеляційного суду.

Суддя Мовчан Наталя Володимирівна також з м. Суми - подала документи на конкурс до Апеляційного суду м. Харкова.

Ще одна суддя антикорупційного суду - Ольга Саландяк зі Жмеринського міськарайонного суду, попрацювала всього два тижні - зараз збирається у відпустку по догляду за дитиною.

І що маємо?

З шести слідчих суддів Вищого антикорупційного суду - залишається лише троє. Більше запитань ніж відповідей.

Чому «відбірні» судді, яких так пафосно відбирали та призначали - тікають з нової інституціі, адже заробітна плата у ВАКС очевидно більша ніж в суді м. Суми та м. Жмеринка?

Сергій Лапутько Практикуючий адвокат в сфері кримінального права, член комітету законодавчих ініціатив Національної асоціації адвокатів України, старший викладач кафедри кримінального та кримінально процесуального права Національного авіаційного університету України, керуючий Адвокатського Об`єднання «Легіон Сергія Лапутька»