28 лютий 2024, Середа, 18:08

Громадська Рада та громадські організації

18 Квітня 2017г.
ЖернакоФФ

За результатами ознайомлення з відомостями Єдиного реєстру юридичних осіб виявилось, що Михайло Жернаков, Роман Куйбіда та Тарас Шепель, ще до входження до складу Громадської ради доброчесності, у липні 2016 року зареєстрували Громадську організацію «Фундація Деюре».

Прикметно, що згідно сайту ГО “Фундація DeJuRe”, організація знаходиться по вул. Стрілецька 7/6, і зазначено офіс 70, хоча насправді це квартира, яка належить Шепель Любові Федорівні.

R2

Тарас Шепель, - член ГРД, який «прославився» зверненням до екс-заступника Глави Адміністрації Президента Януковича Андрія Портнова щодо надання інформації стосовно кандидатів на посаду суддів.

R3

 

Давно знайомими виявились і члени ГРД Роман Маселко та Віталій Титич, які з вересня 2015 року входять до Громадської організації "Адвокатська дорадча група" (код ЄДРПОУ 40026883).

Михайло Жернаков також є співзасновником ГО «Фундація освітніх ініціатив». Іншим співзасновником та уповноваженою особою цієї ГО є  представник РПР Вікторія Афанасьєва.

R4

Вікторія Афанасьєва, як виявилось, є нареченою члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Андрія Козлова. За таких умов, не виключено, що «інсайдерським джерелом  у  ВККС», на яке часто-густо посилаються  представники РПР та політки-кандидати, що не пройшли далі, зокрема Леонід Емець – це саме Андрій Козлов.

R5

А тому, член ВККС Андрій Козлов, навряд чи зможе об’єктивно оцінювати позитивні чи негативні висновки ГРД (= РПР), адже загальновідомо, що члени цієї структури  не  є безсторонніми та до НОВОГО ВЕРХОВНОГО  СУДУ лобіюють власних кандидатів. Хоча, допоки  Андрій Козлов завжди заявляв самовідводи.

pic_2