06 грудень 2023, Середа, 13:13

«Ищите Ищейкина» або як влада страждає від е-амнезії

1 Листопада 2016г.
Konstyantyn Ishhejkin Large

Вся країна зачитується новим бестселером – електронне декларування. Правда, деякі пазли повилітали із загальної картини. А точніше – деякі народні обранці вміло ухиляються від внесення даних про свої тяжким трудом нажиті багатства.

Нагадаю, що 30 жовтня завершився перший етап подачі електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

В Національному агентстві з питань запобігання корупції повідомили, що 413 депутатів подали електронні декларації. Проте на офіційному сайті Верховної Ради України числяться 423 народних обранці. Отож 10 осіб вирішили залишитись в тіні?

Згідно із українськими законами за умисне неподання е-декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу та кримінальна відповідальність, а саме — від 150 до 240 годин громадських робіт. Крім того, можуть і до в’язниці відправити до 2 років з позбавленням права займати посади до 3 років.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко озвучив список «злісних порушників», які так і не заповнили свої декларації.

Там опинились - Богуслаєв, Гіршфельд, Матіос, Клюєв, Оніщенко, Шкіря, Шухевич. Сім нардепів? Щось цифри не збігаються, а де ще трьох загубили?

Чому пан Луценко не згадав про свого однопартійця Костянтина Іщейкіна? Як так сталось, що Генпрокурор забув про факт відсутності в системі електронного декларування документів колеги з БПП? Не хотілося б вірити, що він прикриває обраних…

Вочевидь, новий вірус шириться Україною – е-амнезія. Адже факти говорять дуже красномовно…

Панове, я вам ось, що скажу - «искать Ищейкина» не треба – він себе прекрасно почуває, сидячи в Полтаві. І повірте – у нього є чимало цікавинок для того, аби його декларація виглядала не меш феєричною, ніж інші.

Може, до власної церкви пан Іщейкін ще не дожився, але квартир та гектарів землі на Полтавщині у нього, повірте, не бракує.

Ось дані з його декларації за старим законом! Теж за 2015 рік.

14958443_560871240789484_492489145_n

Анастасія Ляшенко, для "Резонансу"

Фото: Слово и Дело