Про конкурс до САП - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

05 июнь 2020, Пятница, 02:05

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Про конкурс до САП

17 февраля 2020г.
0

15 лютого завершено прийом документів для участі у конкурсі з відбору прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Це перший важливий крок для кандидатів на шляху до САП.

Кандидати, які подали документи, показали впевненість у своїх силах та готовність працювати в непростих умовах важкої боротьби з корупцією, яка досі не викорінена з нашого суспільства.

Це вже четвертий конкурс і кількість бажаючих працювати з нами не зменшується та саме цей відбір виявився рекордним одразу по кількох показниках.

Ми шукаємо професійних однодумців, готових до викликів сьогодення, здатних протистояти тиску та брехні у боротьбі з корупціонерами.

А тепер цифри — цьогоріч за 11 посад прокурорів САП змагатимуться 650 кандидатів. Простий математичний підрахунок показує, що це 59 претендентів на одну посаду.

На минулих конкурсах кількість кандидатів варіювалась від 283 до 390 осіб (11, 18 та 40 кандидатів на місце відповідно).

Свої документи до нас подали 111 жінок та 539 чоловіків. Кількість жінок-кандидатів порівняно з минулим конкурсом збільшилась майже вдвічі (50 проти 111).

Служба в САП зацікавила не лише кадрових прокурорів, але й людей, які ніколи не були пов’язані з прокурорською діяльністю.

375 кандидатів - працівники прокуратури,

275 - зовнішні кандидати, зокрема:

121 особа - це адвокати, юристи підприємств, установ, організацій;

17 - працівники юридичних навчальних закладів;

11 - працівники судів.

Змінити свою кар‘єру вирішили 68 слідчих різних органів.

Підтримувати публічне обвинувачення в суді у справах топ-корупції хочуть:

38 детективів НАБУ,

11 слідчих Нацполіції,

10 - ДБР,

6 - податківців,

3 - слідчих органів безпеки.

Попереду непрості етапи конкурсу. Впевнений, що подолати всі тестування та поповнити наші лави зможуть найкращі.

Всім кандидатам щиро бажаю успіху та трішки везіння!

Далі буде...

Джерело

Назар Холодницький Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури