» Що спільного між дитячою творчістю та ДВС

29 червень 2022, Середа, 16:32

Що спільного між дитячою творчістю та ДВС

3 Вересня 2018г.
0
20180829_151730

Здавалось би, що може поєднувати Державну виконавчу службу із дитячими позашкільними гуртками? Але я знайшла точку дотику. Це напіваварійне приміщення у Дніпровському районі столиці

Саме тут базується Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва "Зміна" м. Києва. Відновлений 1 вересня 2014 року Центр обіцяє "задоволення потреб дітей та юнацтва у позашкільній освіті, спрямованій на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами". Деталі цього "Дитинства без меж" - на красномовних фото, зроблених напередодні початку нового учбового року в Україні.

Додаткових коментарів ілюстрація не потребує. Хіба уточнення, що Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби розташований на 4 поверсі. Про ліфт та пандус, схоже, там взагалі не чули. Тому не дивно, що у коридорах ДВС я не побачила жодної похилої людини чи з особливими потребами. Чи може щодо цих громадян судові рішення у нас виконуються стовідсотково?!

"Сьогодні перед органами Державної виконавчої служби першочерговим завданням стоїть інституційне переосмислення своєї місії у забезпеченні в Україні верховенства права, зокрема шляхом обов’язковості виконання остаточних судових рішень і рішень інших органів", - написала у блозі для LB.ua заступниця міністра юстиції Світлана Глущенко. І додала, що "основна ідея нинішніх змін полягає не у необхідності косметичного ремонту системи, а у впровадженні нових концептуальних підходів у сфері захисту прав та інтересів як стягувачів, так і боржників, а також належному забезпеченні державою виконання рішень".

Не знаю, як косметичний, а от генеральний ремонт будівлі Дніпровського ДВС точно не завадить. Бо як театр починається з вішалки, будинок Держслужби – з вхідних дверей.

МІН’ЮСТ ПРОЗВІТУВАВ ПРО КІЛЬКІСТЬ ПРОВАДЖЕНЬ ЩОДО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

13260089_1013484595354637_523691465419455425_n
Олена Мельник Редактор, юрист, Резонанс