» Щодо української мови і подвійного громадянства

29 вересень 2022, Четвер, 14:52

Щодо української мови і подвійного громадянства

1 Червня 2020г.
0
73312144_2468918626719120_3806724188408905728_o

Микола Голомша

Владі - забудьте за піар навколо «мовного питання», як технології московських посіпак в Україні, він вульгарний і небезпечний!

Ви ж бачите, що повернулась вся маніпулятивна машина під кермуваннямРФ, яка у 2004- 05 рр під час виборів Президента України, технологічно поділила нас на Схід і Захід, на російськомовних і україномовних - ці технології уже були забуті до того.

Нагадаю, - 10 стаття Конституції України, передбачає, що єдиною державною мовою в Україні є - українська, це передбачав мовний закон УРСР 1989 року, що діяв до недавна, це передбачає і новий, прийнятий ВРУ закон. Президент - є Гарантом Конституції і не провокуйте його на злочин - порушення Конституції ! Маніпуляції типу: в Швейцарії - 4 мови не умісний приклад, бо в Швейцарії конфедеративний устрій, а ми унітарна країна!

Тепер щодо подвійного громадянства. Ст.4 Конституції передбачає, що в Україні єдине громадянство, а набуття права громадянства визначається законом. Скажіть будь-ласка, на якій підставі ви радите вносити закон Гаранту Конституції про подвійне громадянство, - це підстава?

А тепер - наслідки: в Криму і на окупованих територіях люди мають масово видані паспорти РФ, ви хочете узаконити ці паспорти на цих територіях і заяв про відділення людей і територій - окупованих РФ?

І ще не окупованих, але проживаючих на території Буковини і з румунськими і молдавськими паспортами; на Закарпатті з угорськими; на Прикарпатті з польськими на Одещині з болгарськими?

Це питання має стати предметом розгляду на РНБО, як загроза національній безпеці України. Нагадаю, і це може підтвердити народний депутат України Андрій Лопушанський, коли я бив в набат і попереджав, що отримання подвійного громадянства в Криму грозитиме великою бідою для України саме ще у 2005 році, але цьому було системно не приділено уваги, про це говорив не я один і от що сталось.

Такі питання, як мовне; громадянство; - не повинні вирішуватись на пресконференціях із ініціативи журналістів (правда, не знаю, як їх назвати, чи примітивними, чи закомплексованими, чи продажними) телеканалів із ворожим контентом для України, а політично не заангажованими експертами, представниками громадянського суспільства і державними органами та роз‘ясненями Конституційного суду.

Джерело

АБО ПОДВІЙНА СВІДОМІСТЬ, АБО ЄДИНЕ ГРОМАДЯНСТВО

_DSC5573
Микола Голомша Перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік), професор права, доктор філософії в галузі державного управління, заслужений юрист України