21 травень 2024, Вівторок, 20:38

Тест на державність для прокуратури

10 Травня 2017г.
Снимок экрана 2017 05 10 в 21.02.02

Як у "старі, добрі часи", із нашого недавнього минулого, починається демонстрація того, хто де-факто керує в областях. Йдеться, крім іншого, про провокації у Дніпрі. "Тітушки" нахабно побили ветеранів АТО, які власними силами, замість місцевих правоохоронців, забезпечували недопущення використання забороненої комуністичної символіки під час акцій 9 травня 2017 року.

Вважаю цю справу - тестом для прокуратури на державність та законність. Чи реально будуть притягнуті винні до відповідальності?! Які публічні коментарі і пояснення пролунають з боку влади?!

Це, до речі, стосується і провокацій в інших областях. Там, де поліціянти перевищуючи свої повноваження пацифікували тих, хто намагався протистояти глумлінню над українством.

Також хочемо почути не про цапів-відбувайлів під час травневих подій в Одесі 2014 року, а про покарання реальних організаторів, фінансових підтримувачів і інших.

Досить політиканства, зрадництва і продажності! Має бути надана жорстка правова оцінка діям державних чи політичних діячів, або їхньої бездіяльністі, що спричинили шкоду державі і національній безпеці України!!!

Джерело

 Dsc5573
Микола Голомша Перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік), професор права, доктор філософії в галузі державного управління, заслужений юрист України