19 октябрь 2018, Пятница, 08:02

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
Михайло Цимбалюк

Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор, генерал-лейтенант міліції у відставці, голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»


18 сентября 2018

«Нове» керівництво Національної поліції настільки зосереджено почало псевдореформувати правоохоронну структуру, що навіть наважилося зазіхнути на найсвятіше – пам’ять про загиблих під час виконання завдань

894 0
29 августа 2018

За таку вакханалію обов’язково мають понести політичну відповідальність не лише «реформатори», а й ті, хто їх запросив до України. Нині потрібно визнати, що реформа МВС в Україні не відбулася. А тому нам потрібно якомога швидше створити реальний план проведення змін в галузі з конкретними пропозиціями та «дедлайнами», аби суспільство знало як, хто і скільки часу це буде реалізовувати. Затягуючи вирішення проблеми, ми ставимо під загрозу внутрішню безпеку нашої країни, а відтак гарантії збереження життя та добробуту кожного українця.

759 0
21 августа 2018

За короткий період підготувати справжнього фахівця – поліцейського складно, тому зміни мали би відбуватися поступово з раціональним підходом, передавання досвіду від старшого до молодого покоління. Але влада поспішила і тепер маємо дивну суміш непрофесіоналізму й недореформовану правоохоронну систему

805 0
05 марта 2018

Бо ж насправді події мали би розвиватися по-іншому. Київська міська адміністрація звертається до суду (за прикладом того, як це відбувається з МАФами, незаконною торгівлею у підземних переходах) і тоді вже виконавча служба за рішенням суду зобов’язує комунальників вирішити проблемне питання. А коли поліція заявляє, що вони виконували слідчі дії, то це щонайменше цинічно з їхнього боку таке говорити. Складається враження – ніби «нові поліцейські» ліквідовували злочинну групу, яку затримали на місці скоєння особливо тяжкого злочину, а не мітингувальників… Коли речник МВС України називає суспільне невдоволення «зойками», слова підібрати важко.

713 0