14 червень 2024, П'ятниця, 11:07

Unnamed
Ірина Дідковська

Адвокат, членкиня Ради адвокатів міста Києва


22 февраля 2021

Напевно вас як і мене вразила нещодавня подія: 11 лютого цього року на станції київського метро «Університет» відбулась бійка. Та не просто бійка – семеро осіб віком від 15 до 21 року під керівництвом свого тренера (а всі вони професійно займаються бойовими єдиноборствами) у відповідь на зауваження перехожих зчинили жорстку бійню. І як наслідок – двоє перехожих отримали серйозні травми. Постраждалими виявились офіцери військової контррозвідки СБУ.

0
25 июня 2020

У таке навіть важко повірити, але – це варто нашої уваги для того, аби зрозуміти, чому багата ресурсами та талановитими людьми Україна за добробутом не може наздогнати навіть Польщу. Загублений код нації? Відсутність самоідентифікації та меншовартість усього українського?

0
17 апреля 2020

У день призначення міністра (30 березня 2020 року) одночасно за його дружиною було зареєстроване ТОВ “БЕСТЗДРАВ” (ідент. код 43581134) з видами діяльності у галузі медицини. Статутний капітал становить 1,5 млн. гривень. При цьому – місцезнаходження товариства Одеська область, смт Авангард, а місце реєстрації засновниці – місто Київ.

0
06 апреля 2020

Маємо непросту ситуацію, – симбіоз стану війни, пандемії та економічного спаду (який почався задовго до поширення вірусу), непідготовленість влади, яка наразі хаотично намагається приймати рішення, та критичний стан медицини.

0
19 февраля 2020

Проблеми української адвокатури потрібно вирішувати. А коронавірус в адвокатурі потрібно лікувати, інакше – це може призвести до негативних, край негативних наслідків! Ми не можемо дозволити бувшій чиновниці звести нанівець багаторічну працю адвокатів. Адже «адвокат» – це не просто статус, це стиль життя, це стан душі. Звісно, якщо мова про справжнього адвоката!

0