28 березень 2024, Четвер, 12:27

Foto 1024x683
Михайло Цимбалюк

Народний депутат України, ВО «Батьківщина», заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор


22 февраля 2021

Монобільшість у парламенті намагалася знайти так звану «золоту середину» між балансом коштів у державі і вимогами «євробляхарів», які вже декілька років поспіль приходять до владних будівель у столиці, аби їх почули…

0
05 февраля 2021

Усі подані до розгляду парламентом законопроекти щодо зброї необхідно об’єднати та підготувати один і вже тоді його виносити до сесійного залу. Оскільки зараз немає гарантій, що та людина, яка зареєструє короткоствольну зброю, не буде її використовувати на вулиці або в автомобілі, оскільки це може спричинити хаос, тим більше, коли в країні складна соціальна ситуація і настрої населення доволі радикальні та небезпечні

0
11 января 2021

Ще у жовтні минулого року, напередодні місцевих виборів, президент України Володимир Зеленський закликав українців взяти участь в опитуванні і відповісти на п’ять «важливих» для кожного питань. Одне з них стосувалося легалізації медичного канабісу. Так, за попередніми даними, схвально відповіли на це питання близько 65% респондентів, але офіційного оприлюднення результатів цього голосування так і не відбулося.

0
03 декабря 2020

Де розставити розділові знаки у заголовку цього тексту – зараз вирішує нинішня влада. Проблема отримання Україною гуманітарного вантажу із-за кордону давно наболіла і потребує чіткого врегулювання. Оскільки наші іноземні партнери не завжди до кінця й самі розуміють – чи можуть вони надсилати допомогу насамперед без шкоди собі: як фінансової так і репутаційної.

0
19 ноября 2020

Верховна Рада напередодні вкотре не змогла відтермінувати обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для підприємців-спрощенців.

0
06 ноября 2020

Вкрай важливо, щоб кожен заробітчанин відчував себе потрібним своїй країні. Аби, обираючи місце для реалізації свого потенціалу чи банального заробітку грошей, українець обирав Україну – і не тому, що так простіше, а тому, що перспективи тут повинні бути не гіршими від європейських, як й умови праці та – у майбутньому – зарплати. Якщо влада не може цього забезпечити, то повинна принаймні припинити заважати.

0
28 октября 2020

У парламенті ще 21 жовтня зареєструваний проект закону щодо запровадження довічного ув’язнення за особливо тяжкі корупційні злочини, серед авторів цього документу є і автор цих рядків. Законопроєктом №4242 пропонуємо внести відповідні зміни до Кримінального кодексу.

0
03 июля 2020

Зі складів Державного агентства резерву України зникли 2700 вагонів із зерном, 150 з яких перебували в Чорткові Тернопільської області. Розкрадання насіння викрили позапланові перевірки підприємств, які входять до Держрезерву. Парадокс у тому, що директора відомства, який ініціював ці перевірки, звільнили з посади без чіткого пояснення причин.

0
29 мая 2020

Пандемія коронавірусу та карантин в Україні змінив звичайний режим роботи мільйонів українців та тисяч приватних і державних установ – лікарень, зокрема. А відповідно безпека, дотримання санітарних та протиепідеміологічних норм зараз на першому місці.

0
11 мая 2020

«Україна вчасно увійшла в карантин і вчасно з нього вийде», – цю фразу чують українці збоку чиновників Кабміну вже щонайменше два місяці. Саме стільки наша країна перебуває у карантині з метою недопущення неконтрольованого поширення коронавірусної інфекції.

0
01 мая 2020

Відповідно до 1 липня 2020 року керівники закладів загальної середньої освіти зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками таких закладів освіти, яким виплачується пенсія за віком, з одночасним укладенням з ними трудових договорів строком на один рік. У разі незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору вчителі, яким виплачується пенсія за віком, звільняються згідно з п. 9 ч. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України. А одночасно мають укласти трудові договори строком на шість років (з керівниками, які отримують пенсію за віком, – на один рік) без проведення конкурсу.

0
17 апреля 2020

Вчора ввечері Київ вийшов на перше місце у світі за рівнем забрудненості повітря. Показник його забруднення перевищував норму практично вчетверо і досягнув позначки 300 PM 2,5. Фахівці зазначають, що у повітрі зафіксовані продукти горіння. А причина, впевнений, не здивувала нікого – це пожежі у Житомирській області, в лісах Чорнобильської зони та самому місті Київ.

0
21 марта 2020

В Україні набув чинності закон про протидію коронавірусу COVID-19. Серед іншого він передбачає штрафи за порушення карантину та кримінальну відповідальність за недотримання санітарних правил і норм. Якщо попередні два дні правоохоронці проводили здебільшого роз’яснювальну роботу з населенням, то відсьогодні вони матимуть повне право штрафувати порушників карантинних заходів.

0
13 января 2020

Ситуація, яка склалася навколо виробництва та застосування вибухових матеріалів, радше нагадує усунення конкурентів у цій галузі. Але чи на користь це українській економіці та державі загалом. Бо принцип відомий – менше конкуренції – більше кримінальної складової.  Тому маю надію і переконання, що правоохоронні органи вже найближчим часом наведуть у цій сфері лад

0
21 августа 2019

Визнавши юрисдикцію МКС, але не бажаючи ратифікувати Римський статут, Україна добровільно позбавлена низки прав країн-учасниць. Зокрема, без ратифікації Україна не може брати участь в Асамблеї держав-учасниць суду, що вирішують стратегічні питання; українці не можуть працювати у канцелярії прокурора та претендувати на обрання суддею МКС від України.

0
21 ноября 2018

Слід запроваджувати нормальні і реальні ринкові умови для розмитнення автомобілів. Україна не може стати відстійником для старих авто, які не відповідають екологічним та іншим безпековим нормам. Тому маємо відбалансувати основні позиції: забезпечити українців нормальними доходами для придбання нових автомобілів, але слід встановити обмеження на ввіз авто відповідно до вимог екологічної безпеки. В такому разі закон ніхто не порушуватиме, якщо буде альтернатива не робити цього. А перекриття доріг – це крайня міра заходів, тому вважаю, що за нинішній безлад на дорогах країни мають понести відповідальність не ті люди, які їх перекривали, а передовсім влада, яка змусила українців вдаватися до таких радикальних кроків…

0
18 сентября 2018

«Нове» керівництво Національної поліції настільки зосереджено почало псевдореформувати правоохоронну структуру, що навіть наважилося зазіхнути на найсвятіше – пам’ять про загиблих під час виконання завдань

0
29 августа 2018

За таку вакханалію обов’язково мають понести політичну відповідальність не лише «реформатори», а й ті, хто їх запросив до України. Нині потрібно визнати, що реформа МВС в Україні не відбулася. А тому нам потрібно якомога швидше створити реальний план проведення змін в галузі з конкретними пропозиціями та «дедлайнами», аби суспільство знало як, хто і скільки часу це буде реалізовувати. Затягуючи вирішення проблеми, ми ставимо під загрозу внутрішню безпеку нашої країни, а відтак гарантії збереження життя та добробуту кожного українця.

0
21 августа 2018

За короткий період підготувати справжнього фахівця – поліцейського складно, тому зміни мали би відбуватися поступово з раціональним підходом, передавання досвіду від старшого до молодого покоління. Але влада поспішила і тепер маємо дивну суміш непрофесіоналізму й недореформовану правоохоронну систему

0
05 марта 2018

Бо ж насправді події мали би розвиватися по-іншому. Київська міська адміністрація звертається до суду (за прикладом того, як це відбувається з МАФами, незаконною торгівлею у підземних переходах) і тоді вже виконавча служба за рішенням суду зобов’язує комунальників вирішити проблемне питання. А коли поліція заявляє, що вони виконували слідчі дії, то це щонайменше цинічно з їхнього боку таке говорити. Складається враження – ніби «нові поліцейські» ліквідовували злочинну групу, яку затримали на місці скоєння особливо тяжкого злочину, а не мітингувальників… Коли речник МВС України називає суспільне невдоволення «зойками», слова підібрати важко.

0