Головна Блоги Кому як не Президенту вигідна конституційна криза?

Володимир Пилипенко

Про це розповідає Резонанс

По перше, уся увага останнього тижня прикута виключно до рішення КСУ і подіями під його стінами.

За цим усім в інформаційному просторі губиться повний провал рейтингу влади на місцевих виборах та катастрофічна політика боротьби з пандемією; не говорячи уже про економічну кризу, падіння ВВП і так далі. А це абсолютно не покращує наш імідж перед міжнародними партнерами.

По-друге, постійне нехтування нормами Основного Закону стало закономірною практикою монобільшості. А тому ряд негативних висновків Конституційного суду на законодавчі ініціативи: №№1027, 1016, 1015, 1014, 1008 влада уже отримала. Виправляти не поспішає.

Також, на розгляді КСУ лежать антибанківський закон, ринок землі, адміністративно-територіальна реформа (про утворення та ліквідацію районів), які теж мають високі шанси визнання їх неконституційними. Навряд чи це сподобається МВФ.

Ну і у спадок від попередньої влади відриті провадження на Закон «Про вищий антикорупційний суд», ДБР та уже отриманий висновок неконституційності утворення НАБУ і призначення його керівника через відсутність у Президента таких конституційних повноважень.

Ну і, що з цим усім робити Президенту? Президент не придумав нічого кращого як узурпувати склад Конституційного суду. Тому, на жаль, саме Гаранту вигідна конституційна криза, а чи розуміють у команді Президента всі ризики і наслідки?

Не впевнений!

Джерело

ЧИ ПРИЗВЕДЕ РІШЕННЯ КСУ ДО «КІНЦЯ СВІТУ»? АБО ДЕКІЛЬКА ПОРАД ПРЕЗИДЕНТУ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.

Перегляди: 4

Читайте також