» Нові обрії антикорупційної війни у Міноборони

04 жовтень 2022, Вівторок, 09:07

Нові обрії антикорупційної війни у Міноборони

22 Січня 2018г.
0
777

Як я й передбачав, Верховний Головнокомандувач вивів боротьбу з корупцією в оборонному відомстві на нові обрії. Поштовхом до рішучих реформ стала ухвала Апеляційного суду Києва, якою суд змінив запобіжний захід заступнику міністра оборони Павловському, підозрюваному НАБУ в розкраданні разом з оточенням Порошенка бюджетних коштів, і випустив його на волю під поручительство двох військовослужбовців Олександра Порхуна та Ігоря Герасименка.

СУД ВІДМОВИВСЯ АРЕШТОВУВАТИ МАЙНО ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ОБОРОНИ ПАВЛОВСЬКОГО

Прізвища поручителів настільки запали в душу Арбітра Нації, що 5 січня 2018 року, перебуваючи по фальшивих документах на Мальдівах, Порошенко через свій мікроблог публічно поздоровив майора Герасименка з «круглою датою» – військовослужбовцеві, що взяв на поруки заступника міністра, виповнилось 34 роки. Тепер це, виявляється, ювілей.

А 21 січня 2018 року 31 рік виповнився й Олександрові Порхуну, через що на фейсбук-сторінці Порошенка з’явився допис-поздоровлення, в якому Порхун названий майором, командиром 13-го батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади.

Щоправда, Порхун вже не майор, а підполковник у відставці. І до військової служби відношення не має – як виявилось, він зайнявся більш прибутковою справою: відкрив фіктивну фірму «Купол» зі статусом громадської організації і став бізнес-партнером заступника міністра Павловського, якого взяв на поруки.

РОЗКРАДАННЯ У МІНОБОРОНИ: НАБУ ТА САП ПІДКЛЮЧИЛИ ІНТЕРПОЛ

Саме через фірму-прокладку Порхуна керівництву Міністерства оборони України вдалось здати за сміховинною ціною в оренду скандально відомому ТОВ «Ібіс» (це – та сама фірма, яка безкоштовно постачає МО та МВС України нагородну зброю) територію військового містечка в Броварах, знищивши при цьому розташовану там раніше олімпійську базу стрілецького спорту «Сапсан».

Про цю аферу я недавно розповідав у Інтернет-виданні Резонанс.

У МІНІСТЕРСТВІ ОБОРОНИ ВСЕ ЗА«ІБІС»

Тому прес-службі президента варто внести зміни в поздоровлення Порошенка й назвати Порхуна тим, ким він є насправді.

Джерело

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст