21 травень 2024, Вівторок, 20:50

Photo 2020 10 02 21.42.25
Сергій Громов

Студент юридичного факультету ЛНУ ім. Франка, редактор Інтернет-видання Резонанс

 


09 февраля 2021

У науковому та освітянському середовищі знов набирає обертів дискусія щодо проекту Концепції розвитку юридичної освіти, яку пропонують до затвердження лобісти від окремих освітянських кіл, прикриваючись турботою про якість підготовки юриста.

0
25 января 2021

Редакція Резонансу отримала копію звернень Голови Союзу юристів України Святослава Піскуна на адресу Президента України Володимира Зеленського та очільника Одеської ОДА Максима Куцого щодо нових обставин трагедії у Державному вищому навчальному закладі «Одеський коледж економіки, права та готельно – ресторанного бізнесу» 4 грудня 2019. Тоді у вогні загинуло 16 осіб, п‘ятеро з них – студенти. Поліція оголосила підозру у службовій недбалості і порушенні правил пожежної безпеки директорці згорілого коледжу.

 

0
02 октября 2020

Не можна рівняти по часу просування слідства по Скнилівській трагедії із нинішнім станом і органів прокуратури, і органів досудового розслідування – це велика різниця. Це прірва між часами і, відповідно, станом системи досудового розслідування. У прокуратурі наразі зовсім інші функції та повноваження, тому порівняння буде некоректним. Та і стан правосуддя в Україні змінився на гірше. Тому у частині того, наскільки швидко орган слідства прийме остаточне рішення про наявність конкретних осіб. Я думаю, не раніше ніж через рік. А про винесення судового вироку говорити взагалі занадто рано, – Олексій Баганець

0
08 апреля 2020

Суддівська винагорода не є фінансовим привілеєм, а являє собою одну із найважливіших та непорушних конституційних гарантій незалежності суддів. Розмір суддівської винагороди визначається Законом України «Про судоустрій і статус суддів» та не може визначатися іншими нормативно-правовими актами, а фінансова складова є невід’ємною частиною забезпечення незалежного судочинства.

0