» Антоніна Славицька

23 сентябрь 2020, Среда, 06:30

зображення_viber_2020-07-02_09-15-38
Антоніна Славицька

Народний депутат України, фракція "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", членкиня Комітету  з питань антикорупційної політики Верховної Ради України


14 сентября 2020

Вже не вперше і, звісно, не востаннє прибічники Петра Порошенка вдаються до одного й того самого трюку: нинішнього президента Зеленського звинувачують у процесах, коріння яких росте з правління його попередника.

0
07 сентября 2020

Євросоюз може відібрати в України безвіз через непризначення керівника САП – кричать заголовки у ЗМІ. Он, мовляв, вже й посли країн Великої сімки зробили з цього приводу відповідні заяви. Але розберемося трохи з понятійним апаратом. По-перше, амбасадори G7 нічого не зроблять нашому безвізу. Не вони нам його надавали, не їм і відбирати.

0
26 августа 2020

Є лише один законний спосіб звільнити директора Національного антикорупційного бюро України – це провести аудит НАБУ, заявляє глава цього відомства Артем Ситник.

0
30 июля 2020

Мені здається, що, навіть переживши епоху Порошенка з його виписаними з-за кордону «фахівцями» та «реформаторами», Україна ще ніколи не знала такого сорому, не стикалася із такою сумішшю цинізму та непрофесіоналізму. Нам потрібен «маленький суперсуд», каже Саакашвілі. Насправді ні – нам потрібен маленький супермозок, аби хоч трохи думати перед тим, як випускати на публіку подібних персонажів.

0
24 июля 2020

Чи то довгий карантин дається взнаки, чи то, як каже президент Зеленський, високосний рік у всьому винний, але в країні триває кримінальний «бєспрєдєл». Чисельні повідомлення про замінування, поодинокі вибухи (на щастя, без жертв), дивний інцидент з луцьким терористом, відразу за ним – пригода із терористом полтавським, розстріл бізнесмена під Києвом.

0
10 июля 2020

У цієї історії була і перша «серія»: коли я, як народний депутат України, намагалася з’ясувати, скільки коштів з державного бюджету України виділено на боротьбу із коронавірусом і як вони витрачаються. Нагадаю, що, за твердженням Мінфіну, «коронавірусний фонд» становив 64,7 млрд. гривень, з яких чимала частина пішла на потреби Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

0
07 июля 2020

Передусім із приходом Дейтона під загрозою звільнення опиняється глава НАБУ Артем Ситник. Знамените «соросятко», яке так необачно поділилося з публікою своїми одкровеннями щодо його роботи на Хіларі Клінтон. Тепер на Ситника чекають – не дочекаються слідчі ФБР, аби провести більш предметну розмову щодо українського втручання в американські вибори на боці Демократичної партії США.

0
03 июля 2020

Ще раз повертаючись до, власне, судової реформи. Нагадую, в останніх рекомендаціях Венеціанської комісії взагалі мовилося про те, що постійне існування системи участі міжнародних експертів з наданням вирішальної ролі у відборі складу Вищої ради правосуддя може піднімати питання конституційного суверенітету. Саме таким бачить роль всіх цих комісій Венком, а про формування списку дозволених активістами іноземців у її висновках чомусь – ані слова. Дивно, чи не так?

0
19 июня 2020

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що у його відомстві прорахували сценарії «поведінки» коронавірусу в Україні. І не два чи три сценарії, а, на хвилиночку, 81. Не знаю, звідки у МОЗ така варіабельність. Але знаю точно, що якщо говорити не про епідемію як таку, а про гроші, виділені на боротьбу з нею, сценарій їхнього «життя» в Україні є лише один: зникли невідомо куди.

0
09 июня 2020

Побічним ефектом всій наших революцій та Майданів є виникнення когорти різномастих активістів. І ладно би вони займалися активізмом у вільний від роботи час. Тут би ніхто не став заперечувати. Але активізм за останні роки (особливо за останні шість) і сам став роботою, чи то пак сферою діяльності, за яку добре платять. Причому платять за кордоном. «Податись на грант» нині так само звично, як «сходити на каву». І в цьому знову таки не було б нічого поганого, як би мова йшла про порятунок бездомних тварин чи якісь екологічні акції, які схвалила би Грета Тунберг.

0
27 мая 2020

Всі ми знаємо біблійний вислів про те, що молоде вино не вливають у старі міхи. Але Порошенко пішов ще далі. Він плеснув у старі міхи навіть не вино, а «Боржомі» і чекав, що воно перетвориться на шляхетний виноградний напій. Але дива не сталося.

0
15 мая 2020

Для багатьох ухвалення «антиколомойського» закону – це історія про те, як одному нахабному олігарху дали по загребущих руках. Але у мене є інше трактування. Я бачу продовження несправедливості та безчесної гри, котра триває з 2014 року. А також неймовірний симбіоз вчорашніх недругів – Порошенка та Зеленського, які об’єднали зусилля, коли їхні інтереси співпали.

0
07 мая 2020

Що значить – громадська рада розглядатиме кримінальну справу? Як? У який спосіб? Проведе слідство, допитає свідків, огляне речові докази? Але ж у неї на це немає ані прав, ані можливостей. А якщо не це, то що вона тоді робитиме? Просто сформує ставлення до пані Чорновол та її діянь і закине це ставлення в маси? І все це – під егідою президента?

0
29 апреля 2020

28 квітня парламентський комітет з правоохоронної діяльності ухвалив рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу законопроект № 3133, де я виступаю одним зі співавторів. Не скажу, що це був історичний день (аби не переборщити з пафосом), але певною мірою цей день був значимим. Хоча б тому, що, по-перше, цей законопроект відкриває шлях до звільнення директора НАБУ Артема Ситника за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

0
23 апреля 2020

А если серьезно, то зачем Зеленскому Саакашвили? (Тем более, что последнего заждались в Грузии – там великого реформатора собираются судить – в том числе, и за коррупцию). Есть несколько версий относительно того, с чем связано подобное «воскрешение». Одна из них – угодить Америке, и это тоже стоит принять во внимание. А другая заключается в том, что президент пошел на такой шаг от отчаяния.

0
30 марта 2020

Справа Єрмака тепер стане черговим предметом торгу за збереження посади Ситника, бо якщо той поведеться «розумно» і не стане кусати близьку до Зеленського персону, в нього з’являється шанс зберегти за собою крісло. Отож, найближчими днями влада замість долання наслідків коронавірусу займатиметься нейтралізацією цього скандалу. Бо в кожного своя корона, і декому вона дуже тисне, проте скидати її добровільно ніхто не збирається.

0
18 февраля 2020

Свого часу під впровадження електронного декларування надавалися гранти у розмірі річного заробітку директора Укрпошти, а, можливо, й більші. Звичайно, було б добре, якби такі гранти надійшли на розробку ще одного питання. А саме того, як державі забезпечити громадянину альтернативу – при виконанні ним вимоги про обов’язкове декларування доходів? І як убезпечити його від переслідувань, особливо коли суд стає на його бік?

0
13 февраля 2020

Не хотілось би розчаровувати пана Шабуніна, але все вказує на те, що на Заході від його друга вже давно відхрестилися. 10 лютого посли G7 в офіційному твіттері зробили заяву з приводу подальшої долі голови НАБУ Артема Ситника. «Важливо, – зазначили дипломати, – щоб обрання та усунення керівництва антикорупційних органів відбувалося відповідно до чинного законодавства». Езоповою мовою дипломатії це означає таке: звільняйте Ситника, якщо хочете.

0
19 ноября 2019

Це не ідеологія лібертаріанства, це ідеологія такої собі «ліквідаційної комісії», котра займається зачисткою всього соціального кластера – від субсидіювання малозабезпечених до захисту майнових (і земельних в тому числі) інтересів. Якщо так триватиме й надалі, то нам не допоможе жоден кредит і жоден МВФ.

0